Image 1

Tradiční ilustrovaný zpěvník pro "zušku"

...tentokrát s podtitulem "Zuška (si) hraje!"

Velká hudební show MAZEC, kterou pravidelně organizuje Soukromá základní umělecká škola dr. Lidinské, pro své návštěvníky každý rok chystá ilustrovaný zpěvník se skladbami svých žáků a učitelů. Letošní rok není výjimkou...

více
Image 1

Veřejná soutěž na nové logo FF UK?

Nakonec z toho asi nic nebude...

Pražská filosofická fakulta Univerzity Karlovy před několika týdny vypsala veřejnou výtvarnou soutěž na zpracování nového loga fakulty. Základním zadáním bylo zpracovat původní otisk historické barokní pečeti fakulty, na které je zobrazena Kateřina Alexandrijská se svými atributy - ozubeným kolem, knihou a ratolestí. A výsledek?

více

logo a korporátní identita

Kvalitně zpracované logo je základem firemní identity. Klientům nabízíme nejen základní formu loga, ale také jeho systematické rozpracování v grafickém manuálu. Ten se pak stává nezbytným vodítkem pro další práci tak, aby kompletní vizuální styl společnosti byl jednotný, koncepční a ucelený.

ilustrace, kresby...

Naší výtvarnou doménou je osobitý výtvarný styl, který nachází uplatnění zejména v ilustrativní podobě. Tam, kde je to žádoucí a účelné, snažíme se prosadit hravost, nápaditost a originalitu zosobněnou výrazným autorským rukopisem.

webové řešení na míru

Moderní a funkční webové stránky jsou nepostradatelným nástrojem marketingu. Našim klientům se snažíme ušít webové řešení „na míru“. Funkčnost a snadná uživatelská administrace jsou samozřejmostí. Navíc se snažíme, aby webová řešení z naší dílny měla i originální styl a vysokou grafickou úroveň. Většina našich webových řešení je plně responzivní, vhodných pro uživatele všech typů koncových zařízení, včetně tabletů a smartphonů.